Bezpłatne szkolenie dotyczące zmian w ustawie O ochronie przyrody w zakresie ochrony drzew

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie dotyczące zmian w ustawie O ochronie przyrody w zakresie ochrony drzew, które odbędzie się 10 marca 2017 w godzinach 9:30-15:00 w Auli JP II (budynek C3, pl. Grunwaldzki 24A, Wrocław). Szkolenie przeprowadzi Pan Jarema Andrzej Rabiński - wiceprezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Dachy Zielone, Biegły Sądowy przy Sądzie okręgowym w Warszawie, rzeczoznawca NOT w specjalności Ochrona Środowiska oraz w specjalności Ochrona Środowiska w Toku Realizacji Inwestycji Budowlanych.

Z przyczyn organizacyjnych konieczna jest rejestracja osób pragnących wziąć udział w szkoleniu.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy: ambasadorzyzieleni.skn@gmail.com zaznaczając chęć uzyskania certyfikatu (płatne przy odbiorze). Dla osób zgłaszających się po 7 marca 2017 nie będzie już możliwości wydruku certyfikatu!

Dla chętnych wystawiane są certyfikaty uczestnictwa w szkoleniu. Zasady przyznawania certyfikatu:

• wersja cyfrowa:
    bezpłatna dla członków SKN AK Ambasadorzy Zieleni i PSDZ