Oferta szkoleniowa Fundacji Krajobrazy na rok 2018

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na dwa szkolenia organizowane przez Fundację Krajobrazy. Obecnie można zapisać się na dwa kursy, które są przeznaczone dla branżystów
z obszaru architektury krajobrazu oraz projektantów ogrodów:

1. Cykl Szkoleń dla Architektów Krajobrazu i Projektantów Ogrodów – szkolenie odbędzie się w dniach 13-15 kwietnia 2018 roku w Lublinie. Jest ono przeznaczone dla adeptów architektury krajobrazu i projektowania ogrodów, a także dla osób, które interesują się projektowaniem przestrzeni publicznych oraz komercyjnych. Szkolenie ma charakter zarówno teoretyczny; jak i praktyczny. W czasie trzydniowego kursu będzie można podnieść swoje kompetencje zawodowe oraz biznesowe, a także nabyć praktyczne umiejętności z zakresu obsługi programów niezbędnych dla każdego architekta krajobrazu. Regularna cena szkolenia wynosi 550 złotych, jednak do końca lutego mogą Państwo skorzystać z promocji i zapłacić za kurs 419 złotych.
  1. Szkolenie z zakresu montażu i projektowania instalacji nawadniających w przestrzeniach publicznych – szkolenie odbędzie się w dwóch turach: w dniach 18-19 maja 2018 roku będą miały miejsce zajęcia praktyczne, natomiast 25-26 maja 2018 roku – zajęcia teoretyczne. Kurs będzie prowadzony w Lublinie. Szkolenie jest skierowane do architektów krajobrazu, projektantów terenów zieleni oraz przyszłych instalatorów, ale może w nim wziąć udział każda osoba zainteresowania systemami automatycznego nawadniania.

W czasie kursu będzie można poszerzyć wiedzę i podnieść umiejętność z zakresu zakładania instalacji nawadniających w przestrzeniach publicznych. Uczestnicy będą mieli również okazję samodzielnie zamontować instalacje nawadniające.

Koszt szkolenia wynosi 690 złotych, ale do końca lutego można skorzystać zniżki i zapłacić za kurs 549 złotych.

Kadra szkoleniowa składa się z pracowników dydaktycznych uniwersytetów oraz właścicieli bardzo dobrze prosperujących firm, więc uczestnicy będą mieli szansę zarówno poszerzyć swoją wiedzę teoretyczną, jak i nabyć cenne umiejętności praktyczne.

Zachęcamy Państwa do udziału!

Na szkolenia można zarejestrować się pod adresem: fundacjakrajobrazy.pl/zapisy.